Blog

Інформація для позичальників

11:31 24 Січня in Діяльність установи

Рішенням Державної іпотечної установи змінені обслуговуючи банки, які здійснювали операції за рефінансованими іпотечними кредитами позичальників. Тобто, позичальники, яких обслуговували ПАТ «Кредитпромбанк» та АТ БАНК «МЕРКУРІЙ» у подальшому будуть обслуговувати наступні банки:

– АТ «Дельта Банк», якому передано з 31.10.2013р. на обслуговування іпотечні кредити попереднього обслуговуючого банку ПАТ «Кредитпромбанк»;
– ПАТ «БАНК ПЕРШИЙ», якому передано з 16.12.2013р. на обслуговування іпотечні кредити попереднього обслуговуючого банку АТ БАНК “МЕРКУРІЙ”.
Кожному позичальнику, іпотечний кредит якого передано на обслуговування до нового обслуговуючого банку, Державною іпотечною установою було надіслано лист-повідомлення за адресою місцезнаходження предмету іпотеки (рекомендоване з повідомленням) про зміну обслуговуючого банку та про зміну реквізитів для сплати платежів в погашення кредиту, відсотків за користування ним, пені, штрафів (згідно договору про іпотечний кредит).

Державна іпотечна установа просить усіх позичальників, іпотечні кредити яких переведені до нового обслуговуючого банку дотримуватися усіх рекомендацій, зазначених у листах Установи.

Довідково: У зв’язку із запровадженими процедурами по ліквідації банків: ТОВ КБ «АРМА», АКБ «ТРАНСБАНК», ТОВ «УКРПРОМБАНК», АБ «Банк реконструкції та розвитку», ВАТ «Дністер», ПАТ «ЕРДЕ БАНК», АТ «БАНК «ТАВРИКА» та перепрофілювання діяльності ПАТ «РОДОВІД БАНК», Державною іпотечною установою були також переведені на обслуговування до інших банків рефінансовані ДІУ іпотечні кредити, обслуговування яких здійснювали ці банки.

Телефони для отримання додаткової інформації:
(044) 207-14-16, (044) 207-14-21 – Департамент іпотечного кредитування ДІУ.