Blog

Керівництво ДІУ взяло участь у Міжнародному форумі «2016 Ukraine Silk Road Forum»

14:47 08 Листопада in Інвесторам

7 листопада 2016 року у Києві відбувся міжнародний форум «Ukraine Silk Road Forum», організований Міжнародною торгівельною палатою Шовкового шляху (SRCIC), КНР та ГО “Silk Link”, Україна за підтримки Депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з КНР.

Ключовою метою форуму став обмін пропозиціями щодо реалізації спільних проектів у рамках українсько – китайських відносин.

Програма заходу передбачала обговорення співпраці в торгово-економічній та культурній сферах.

У форумі взяли участь Голова правління Державної іпотечної установи Андрій Камуз та його заступник Дмитро Могильницький.

Як зазначив Голова правління ДІУ, проведення подібних заходів необхідно для ознайомлення міжнародних партнерів України з багатьма пропозиціями, які можуть втілитися у життя завдяки іноземним інвестиціям.

«Державною іпотечною установою розробляються та пропонуються нові програми, метою яких є забезпечення громадян доступним житлом. Одним із таких проектів є програма забезпечення житлом працівників бюджетної сфери на умовах фінансового лізингу. У цієї програми дуже великий потенціал, завдяки інвестиційній складовій тисячі бюджетників зможуть нарешті вирішити свої житлові питання», – повідомив Голова правління ДІУ.

Заступник Голови правління додав, що реалізація подібних проектів дозволить стимулювати подальший розвиток багатьох галузей української економіки, крім того, Китайська Народна республіка, як і Україна має дуже давню та цікаву культуру.

«Розвиток культурних стосунків між нашими державами допоможе нам більш зрозуміти один одного, а це в свою чергу дасть новий поштовх і для реалізації спільних економічних проектів», – зазначив Дмитро Могильницький.

На форумі обговорені перспективні проекти торговельно-економічного та культурного співробітництва КНР та України, підкреслена надійність нашої держави як міжнародного партнера.