Blog

Китайські компанії зацікавлені у запуску спільного з ДІУ житлового проекту

10:11 21 Листопада in Інвесторам

20 листопада в Державній іпотечній установі відбулася робоча зустріч з керівниками китайських компаній щодо реалізації інвестиційного проекту ДІУ «Забезпечення житлом на умовах фінансового лізингу або іпотечного кредитування».

До складу делегації Китайської Народної Республіки увійшли:

• Сунь Бай – Голова китайської частини Комісії зі співпраці між урядами КНР і України;

• Ян Цзин – президент китайської національної корпорації генеральних підрядів CCEC (CMEC), інші фахівці компанії.

Зустріч відбулася в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю в сфері ринків іпотечного кредитування, лізингу та будівництва доступного житла.

Під час наради Голова китайської частини Комісії зі співпраці між урядами КНР і України пан Сунь Бай зазначив, що китайська сторона вкрай зацікавлена розвитком відносин з Україною, зокрема, у співпраці щодо реалізації спільного інвестиційного житлового проекту.

«Ми зацікавлені у прискоренні початку реалізації нашого спільного дуже цікавого житлового  проекту та сподіваємося на те, що до кінця поточного року Уряд України підтримає старт цього надважливого механізму, надавши державну гарантію за зовнішніми запозиченнями Державної іпотечної установи, що передбачено Законом про бюджет України на 2019 рік», – сказав пан Сунь Бай.

Він додав, що успішна співпраця на такому стратегічному напрямку, як забезпечення житлом громадян України, дозволить зробити заставу на майбутнє у розвиток двосторонніх відносин між Україною та Китайською Народною Республікою.

У свою чергу Голова правління ДІУ Андрій Камуз подякував представникам делегації за інтерес та щире позитивне ставлення до нашої країни та погодився з тим, що з практичним втіленням у життя інвестиційного проекту, відносини між КНР та Україною вийдуть на якісно новий рівень.

«Ми щиро дякуємо Уряду КНР та представникам китайських компаній за інтерес у розвиток наших двосторонніх відносин. Впевнені, що відносини між нашими країнами вийдуть на якісно новий рівень після початку виконання проекту. Розроблена ДІУ прогресивна модель державної підтримки для громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, дозволить не тільки забезпечити тисячі українських родин житлом на умовах фінансового лізингу, а й надасть потужний сигнал іноземним інвесторам, що наша держава є надійним та якісним партнером», – зазначив Голова правління ДІУ.