Blog

Любов врятує світ. Вихованки дитячого будинку отримали подарунки від ДІУ

09:58 07 Жовтня in Благодійність

15-ту річницю з Дня свого створення Установа відзначила поїздкою до підшефного дитячого будинку-інтернату для дітей з особливими потребами у с. Нова Борова, що в Житомирський області. Під гаслом «Любов врятує світ», свій вихідний день працівники Державної іпотечної установи вирішили присвятити добрим справам.

Відвідувачі передали вихованкам безліч подарунків, влаштували діткам виставу з піснями, хороводами і передали вкрай необхідні побутові речі та великий телевізор, на якому дівчатка зможуть дивитися улюблені мультфільми. Для того, щоб територія була більш затишною і красивою, співробітники Установи посадили дерева, які самі придбали та привезли.

Вихованки з нетерпінням чекали на вже добре знайомих шефів з веселими аніматорами, які подарували їм справжнє свято.

З тих пір, коли за ініціативи керівництва та підтримки колективу державної компанії, ДІУ розпочала свою власну програму соціальної відповідальності, поступово було зроблено ремонт у корпусі для самих маленьких, придбані меблі, а для полегшення важкої праці персоналу будинку-інтернату придбано декілька видів побутової техніки.

Вже 10 років волонтерська команда працівників Державної іпотечної установи власними силами та на добровільні внески не тільки провідують вихованок закладу на свята, а й надають посильну допомогу у вирішенні нагальних побутових проблем.

Дітвора щиро віддячила Установі своїми усмішками, віршами та піснями, а вихователі висловили добрі слова подяки. Саме завдяки самовіддачі педагогічного колективу та допомозі небайдужих, в дитячому будинку створені необхідні умови для проживання та лікування дітей-інвалідів, які залишилися без батьківської опіки.