Blog

На 9-ту річницю з дня створення ДІУ введено в експлуатацію ще один будинок

11:20 08 Жовтня in Діяльність установи

08 жовтня 2013 року відбулося урочисте введення в експлуатацію багатоповерхового будинку у ЖК «Парк Стоун». Закінчення будівництва 1 та 2-ої секції стало можливим завдяки фінансуванню Державної іпотечної установи. На ці цілі Установа спрямувала 50 млн. грн. Площа житла у даному об’єкті становить 10,5 тис. кв. метрів, що складає 166 квартир.

Будівництво комплексу розпочалося ще у 2010 р. Весь цей період громадяни чекали на можливість відсвяткувати новосілля.

За словами Голови правління ДІУ Валентина Рибачука, символічно, що Державна іпотечна установа відзначила 9-ту річницю з дня свого створення такою подією.

«Сьогодні подвійне свято для Державної іпотечної установи. Збіглося введення в експлуатацію ще одного будинку, побудованого за участі ДІУ та річниця з дня створення нашої організації. Приємно констатувати, що на таких прикладах ми бачимо, що держава, будівельники та комерційні банки можуть плідно працювати в одній команді», – зазначив Валентин Рибачук.

Голова правління додав, що багато людей придбали квартири ще на етапі будівництва. Завдяки ДІУ, забудовнику «Метал – сервіс» та банку – партнеру ПАТ «Авант-Банк», громадяни, нарешті отримали житло.

«Виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра Миколи Азарова завжди було пріоритетом у роботі нашої Установи. Сьогодні ми вже профінансували 35 житлових об’єктів по всій території України. А це понад 600 тис. кв. метрів житла», – підкреслив Валентин Рибачук.

«Ми звернулися до ДІУ, аби мати змогу будувати швидше та якісніше. Фінансове плече Установи дало нам змогу стабілізувати роботу під час сезонних перепадів і виконати наші зобов’язання перед інвесторами», – відзначив керівник відділу продажів ЖК «Парк Стоун» Дмитро Шостя.

Голова правління банку «Авант» Веніамін Лєбєдєв у свою чергу сказав, що банк готує нову кредитну програму для покупців квартир в ЖК «Парк Стоун».

«Після введення об’єкту в експлуатацію, банк розпочинає кредитну програму при співпраці з Державною іпотечною установою. Кредити для придбання житла в цьому житловому комплексі будуть надаватися громадянам на пільгових умовах за підтримки ДІУ», – зазначив керівник банку «Авант».

Довідка:
Об’єкт м. Київ, пр. Героїв Сталінграда, 2-д (житловий будинок №1, секції 1-1, 1-2, житлового комплексу «Парк Стоун»).
• Банк-партнер: ПАТ «АВАНТ-БАНК»
• Замовник будівництва: ПП «Метал-сервіс»
• Адреса будівництва: м. Київ, пр. Героїв Сталінграда, 2-д
• Рік початку будівництва – 2010
• Обсяг фінансування: 50 000 000 грн.
• Загальна площа квартир: 10,519 тис. м. кв.
• Кількість квартир: 166 шт.

Управління зв’язків з громадськістю ДІУ

Джерела:
Урядовий портал
1tv.com.ua
jurliga.ligazakon.ua
glavpost.com.ua
vchaspik.ua
fraza.ua
podrobnosti.ua
kanzas.ua
ura-inform.com