Blog

На Софіївській Борщагівці вводиться 30 тис. метрів житла за підтримки ДІУ

13:54 24 Жовтня in Діяльність установи

У передмісті Києва з’явиться нове житло за підтримки Державної іпотечної установи. 3 будинки житлового комплексу «Софія Київська», площею понад 30 тис. кв. метрів будуть завершені найближчим часом, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Ми очікуємо, що перші квадратні метри будуть введені вже до нового року та 553 родини відсвяткують новорічні та різдвяні свята у власних оселях», – сказав Голова правління ДІУ.

За словами Валентина Рибачука, особливість даного об’єкту полягає в тому, що площа квартир в ньому складає 40 – 70 кв. метрів. Тобто орієнтована, насамперед, на людей з невеликим рівнем доходів. Крім того, за її словами, фінансове плече держави в особі ДІУ, дозволило забудовнику використовувати при будівництві високоякісні матеріали та вчасно підвести комунікації.

У свою чергу, директор компанії-забудовника ЖК «Софія Київська» – Ігор Ковальчук наголосив, що підтримка держави вкрай важлива для будівельників, так як дозволяє вчасно виконувати свої зобов’язання перед інвесторами та зводити об’єкти згідно із запланованими графіками.

«Враховуючи наслідки фінансової кризи, забудовникам дуже потрібна державна допомога. Адже будівництво житла – це соціальне питання. На прикладі ЖК «Софія Київська» ми бачимо, що Уряд приділяє багато уваги будівництву саме тих житлових об’єктів, які орієнтовані, перш за все, на громадян із невеликим достатком. Завдяки фінансуванню ДІУ, вже в найближчий час у с. Софіївська Борщагівка, що під Києвом з’явиться прекрасний комплекс із розвиненою інфраструктурою. Важливим є тє, що державні кошти дозволять здавати квартири практично готовими для заселення», – повідомив Ігор Ковальчук.

Також, він додав, що даний об’єкт братиме участь у двох державних програмах здешевлення іпотеки для населення – «Доступне житло» Мінрегіону та рефінансування іпотечних кредитів ДІУ, що додатково сприятиме вирішенню одного із головних питань громадян – житлового.

Управління зв’язків з громадськістю

Джерела:
Урядовий портал
1tv.com.ua
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua
volobueva.org
kreschatic.kiev.ua
building.in.ua
jkg-portal.com.ua
svdevelopment.com
justpeoplenews.com
jurliga.ligazakon.ua
fin.org.ua
rieltor.ua
3doma.ua
zagorodna.com