Blog

Напередодні Дня захисту дітей 31 родина відсвяткувала новосілля

10:47 27 Травня in Діяльність установи

За підтримки Державної іпотечної установи ще 31 родина отримала у власність окремі квартири. При відпрацюванні заявок, у першу чергу були розглянуті заявки від родин з неповнолітніми дітьми – повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«1 червня, прекрасне свято – День захисту дітей, у Державній іпотечній установі вирішили не залишатися осторонь та відзначити цю дату рефінансуванням якомога більшої кількості іпотечних кредитів, наданих родинам з дітьми. Для викупу 31 кредиту, наданого громадянам для придбання житла Установа спрямувала понад 8,1 млн. грн.» – зазначив Голова правління ДІУ.

У цьому році підтримкою ДІУ скористалися вже 200 українських родин. На ці цілі Державна іпотечна установа спрямувала близько 41,5 млн. грн.

«Основною метою діяльності нашої організації є виконання соціальних ініціатив Президента та Уряду щодо забезпечення громадян житлом. Кожен день співробітники ДІУ працюють для того, щоб зняти соціальну напругу та допомогти тим, хто з певних обставин не має власного кутка. Тому, нам дуже приємно, коли маленькі співвітчизники ростуть та виховуються у комфортних умовах», – підкреслив Валентин Рибачук.

Управління зв’язків з громадськістю ДІУ

Джерела:
Урядовий портал
1tv.com.ua
interfax.com.ua
bin.ua
unn.com.ua
jurliga.ligazakon.ua
minfin.com.ua
depo.ua
vsekommentarii.com
telegraf.com.ua
banknews.com.ua
reporter-ua.com