Blog

Олександр Вілкул представив колективу Мінрегіону нового керівника

16:20 25 Грудня in Кадрові питання

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул представив сьогодні колективу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України нового очільника відомства – Геннадія Темника. О.Вілкул зачитав Указ Президента та охарактеризував новопризначеного Міністра, як людину, яка пройшла серйозну школу у вітчизняному бізнесі, досягла хороших результатів на керівних посадах у регіональній владі та особисто знає багатьох керівників напрямків нинішнього колективу Мінрегіону.

«За освітою Геннадій Темник військовий інженер, але спеціальність – суто інженерна. Серйозно займався будівельним та аграрним бізнесом. З 2006 року він пройшов добру школу як заступник мера семисоттисячного міста – Кривого Рога, а згодом – заступник Голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Курував питання будівництва, житлово-комунального господарства, словом, ті сфери, якими опікується Мінрегіон», – наголосив Олександр Вілкул.

За його словами, Дніпропетровська область змогла досягнути досить високих результатів у будівництві: розпочали реалізацію програми «Доступне житло», звівши перший в Україні будинок у її рамках, збудували першу чергу об’їзної дороги Дніпропетровська, ряд інших крупних інфраструктурних об’єктів. На посаді заступника облдержадміністрації у першу чергу, за словами Віце-прем’єр-міністра О. Вілкула, Геннадій Темник проявив себе як управлінець, який зумів вибудувати ефективну вертикаль у напрямках будівництва та житлово-комунального господарства.

«Президент виявив Геннадію Павловичу велику честь, призначивши його на посаду Міністра, в той же час, поставив перед ним ряд важливих завдань. Зокрема, у будівництві, якому з ряду об’єктивних причин ймовірний спад, серйозні завдання у реалізації проектів «Доступне житло», які розпочинав та ідеологом яких був Анатолій Михайлович Близнюк, на підтримку якого ми розраховуємо. Це, також реформування житлово-комунального господарства, зокрема, розвиток державно-приватного партнерства, подальшого розвитку ОСББ. Тобто, всі програми повинні продовжуватися, але мають бути скориговані для підвищення їх ефективності. Мінрегіон для нас, як для регіональних керівників у недалекому минулому, Міністерство рідне, багатьох ми тут знаємо особисто, а тому вважаємо, що ми одна команда і ми справимося з усіма завданнями, які поставив нам Президент», – сказав О.Вілкул.

Своєю чергою Геннадій Темник висловив вдячність за підтримку і довіру Олександру Вілкулу та Анатолію Близнюку, та сподівання на конструктивну співпрацю із колективом Мінрегіону над вирішенням поставлених завдань.

«Президент та Уряд довірили нам із вами подальший розвиток галузей будівництва, житлово-комунального господарства, а також – регіонального розвитку. Впевнений, ми забезпечимо спадковість політики, збережемо і розвинемо все позитивне, напрацьоване у попередні роки. Сподіваюся на підтримку колективу та нормальну взаємодію», – наголосив Геннадій Темник.

Нагадаємо, сьогодні, 24 грудня Указом Президента України № 736/2012 Геннадія Темника призначено Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Джерело: Прес-служба Мінрегіону України