Blog

Представники ДІУ взяли участь у Львівському фінансовому форумі

15:36 29 Вересня in Діяльність установи

18-19 вересня 2014 року у Львові відбулася конференція (Lviv Financial Forum), метою якої стало обговорення найбільш значущих для інвестиційної спільноти питань, надання зручних можливостей для спілкування з широким колом професійних учасників фондового ринку.

Організатором Форуму виступила Фондова біржа «Перспектива» за сприяння Львівської міської ради.

У заході взяли участь представники регулюючих організацій (Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та інші), найбільших банків, інвестиційних компаній, емітентів та інституціональних інвесторів з України та Європи. З промовою до учасників форуму звернувся Міністр фінансів України О.В. Шлапак.

Учасники і гості Форуму зосередились на обговоренні найважливіших та актуальних питань сьогодення для фінансового ринку України. Серед інших, під час пленарних засідань торкнулись наступних тем:

  • Нова Україна: як перетворити нові можливості на успіх? Національна фінансова система як елемент успішності.
  • Розвиток фінансового ринку України – шляхи підвищення довіри до юрисдикції.
  • Емітенти облігацій як базові учасники ринку капіталу – відродження внутрішнього ринку облігацій.
  • Зближення технологій – усі ринки на одному моніторі.

Державну іпотечну установу, як одного з найбільших емітентів облігацій, забезпечених державною гарантією представляв начальник Казначейства ДІУ Євген Зельцер, який виступив з доповіддю на тему «Корпоративні облігації, забезпечені державною гарантією: досвід, проблеми та питання», він також взяв участь у якості запрошеного експерта у секції на тему «Розвиток фінансового ринку України – шляхи підвищення довіри до юрисдикції».

З численних відгуків учасників Львівського фінансового форуму можна дійти висновку, що його започаткування у Львові стало яскравою подією на національному фінансовому ринку, що дозволить і в подальшому обговорювати широке коло питань, значущих для професійних учасників ринку, регуляторів, медіа, емітентів, локальних та міжнародних інвесторів.

Фахівці ДІУ завжди приймають активну участь у заходах з питань розвитку фондового ринку України. Так, представник ДІУ виступав з доповіддю на XVII щорічному Міжнародному Форумі Учасників Ринку Капіталу (11-14 вересня 2014 року), організатором якої виступили Фондова біржа ПФТС та Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України за підтримки Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв і Української асоціації інвестиційного бізнесу.