Blog

Придбані Державною іпотечною установою квартири отримала 21 чернігівська родина

15:53 19 Грудня in Діяльність установи

У День святого Миколая 21 чернігівська родина отримала ордери на довгоочікувані квартири, придбані Державною іпотечною установою (ДІУ – ред.) в обласному центрі в будинку по вул. Челюскінців, 9.
Про це повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
“Завдяки, перш за все, ефективній роботі уряду квартири сьогодні безплатно отримує 21 родина в Чернігові, і це дуже приємно”, – сказав голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук.
Міський голова Чернігова Олександр Соколов підкреслив, що подарунки від держави у свято отримують родини, представники яких перебували у позачерговому та першочерговому списках на поліпшення житлових умов. Серед них – учасники та інваліди війни, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалі від неї, одинокі матері. П’ять квартир виділено багатодітним родинам: двом із них – п’ятикімнатні, одній – шестикімнатну.
За словами Рибачука, 5,5 тис. квартир по всій державі були придбані ДІУ ще в 2009 році, але через різні юридичні неузгодження вони тривалий час не розподілялися. Процес прискорився після виходу у 2011 році Постанови Кабміну №855 і створення Міжвідомчої ради з координації здійснення заходів із безоплатної передачі цього житла. Чернігову із його загальної кількості дісталося 36 квартир. З них 21 отримала міська рада, 15 – обласні підрозділи силових структур.
За даними управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міськради, у квартирній черзі обласного центру перебуває близько 6,5 тис. громадян. Ще майже 3 тис. – у відомчих списках.

Джерело: ukrinform.ua