Blog

Привітання т.в.о. голови правління з нагоди 16-ої річниці з Дня створення Державної іпотечної установи.

15:03 08 Жовтня in Діяльність установи

Шановні колеги!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди 16-ї річниці з Дня створення Державної іпотечної установи!
Вітаю усіх, хто вклав і вкладає сили в розвиток і процвітання нашої компанії.
Іти до мети не завжди буває легко, світ не стоїть на місті. Сьогодення ставить перед нами високі вимоги, динаміка розвитку потребує інноваційних підходів і конкурентоспроможних ідей, але я абсолютно певнений, що з таким колективом, з такими самовідданими і високо мотивованими людьми, які працюють в нашій компанії нам під силу взяти будь які висоти та подолати всі труднощі. Упевнений, що Державна іпотечна установа і надалі буде провідником у реалізації житлової політики держави. ДІУ повинна розвиватись, вона здатна рухатись вперед і потрібна нашій країні. Завдяки вашому професіоналізму та самовідданості, зваженим рішенням, енергії, досвіду Установа займає почесне місце на фінансовому та будівельному ринках нашої країни.
Незважаючи на всі соціально-економічні труднощі, притаманні нашому сьогоденню, фахівці ДІУ завдяки професіоналізму та досвіду успішно виконують поставлені завдання!
Бажаю всім нових професійних здобутків, міцного здоров’я, процвітання і добробуту, світлого настрою, миру і родинного благополуччя! А також дякую кожному за виконану роботу та відданість справі.
З повагою
Т.в.о. голови правління
Вячеслав Фролов