Blog

Сформовано рейтинг банків-партнерів ДІУ за 2013 рік

16:53 25 Грудня in Діяльність установи

За підсумками роботи у 2013 р. Державна іпотечна установа сформувала рейтинг найбільш активних банків-партнерів, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Обсяг рефінансованих кредитів ДІУ залежить від активності банків та від кількості заявок, які від них надходять. За підсумками роботи у поточному році, станом на 23 грудня, трійка лідерів по співпраці з ДІУ сформувалася таким чином: ПАТ «Фінанси та Кредит», ПАТ КБ «Приват банк» та ПАТ «Дельта банк». Разом з ДІУ цими банками було надано громадянам 250 кредитів для придбання житла», – зазначив Голова правління ДІУ.

Він додав, що у цьому році до ТОП-10 найбільш активних банків-партнерів, крім банків першої групи стабільно входять і банки з меншою капіталізацією. Так стабільно до десятки входять ПАТ «Укрінбанк», ПАТ «Діамантбанк», ПАТ «Автокразбанк» та ін.

Крім того, за його словами обсяги рефінансованих ДІУ кредитів відображають загальні тенденції на ринку іпотечного кредитування.

«Підтримкою Державної іпотечної установи у цьому році скористалися 590 українських родин. На ці цілі Установа спрямувала понад 141 млн. грн. Ми сподіваємося, що у 2014 році загальні тенденції на ринку іпотечного кредитування дозволять нам надати набагато більше кредитів для придбання житла громадянам. Адже, за кожним кредитом стоїть доля окремої родини», – підкреслив Валентин Рибачук.

ТОП-10 рейтингу ДІУ:

№ у рейтингуНазва банку
1ПАТ Банк”Фінанси та Кредит”
2ПАТ КБ”Приват банк”
3АТ “Дельта банк”
4ПАТ “ЮНЕКС БАНК”
5АТ “УКРСИББАНК”
6ПАТ”Радикалбанк”
7ПАТ”Укргазпромбанк”
8ПАТ “АВТОКРАЗБАНК”
9ПАТ Діамантбанк
10ПАТ “Укрінбанк”

Джерела:
ukrinform.ua
bin.ua
minfin.com.ua
mirkvartir.ua
utr.tv
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua
justpeoplenews.com