Blog

Ще 5 українських родин стали власниками житла за підтримки ДІУ

15:58 13 Березня in Діяльність установи

В цьому році до 8 березня Державна іпотечна установа ретельно підготувалася, Установою було рефінансовано 5 кредитів, наданих банками-партнерами громадянам для придбання житла. На ці цілі ДІУ спрямувала 730 тис. грн. – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

Всього за два місяці поточного року ДІУ рефінансувала іпотечних кредитів на суму 2 млн. 865 тис. грн.

«За минулий тиждень ще 5 родин стали власниками окремого житла за підтримки Державної іпотечної установи. З точки зору статистики, це звичайно не багато, але за кожним кредитом стоять конкретні люди, родини, які роками чекали на свої квартири. Тому для нас, кожен рефінансований кредит, це не тільки цифри, а ще й реальна допомога людям у вирішенні найактуальнішого питання – житлового. Приємно те, що викуп кредитів стався напередодні чарівного жіночого свята. Вважаю, кращого подарунку складно пригадати», – зазначив Валентин Рибачук.

У 2012 році за підтримки ДІУ було надано 1231 кредит для придбання житла. Розмір фінансування торік склав 293,4 млн. грн. Крім того, безпосередньо на фінансування добудови об’єктів житлового призначення Установа спрямувала близько 700 млн. грн. Таким чином майже 1 млрд. грн. отримала будівельна галузь від ДІУ.

Управління зв’язків з громадськістю ДІУ
bin.ua
ubr.ua
ligazakon.ua
novostimira.com.ua
uaonline.com.ua
sfera-tv.com.ua