Blog

Співпраця України та КНР дозволить впровадити нові житлові програми

13:59 26 Серпня in Інвесторам

25 серпня під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської відбулося пленарне засідання Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії між Урядом України та Урядом Китайської Народної республіки. По завершенні засідання підписано підсумковий протокол.

В рамках міжнародного співробітництва передбачається, що реалізація інфраструктурних проектів стосовно розвитку іпотечного ринку та будівництва доступного житла в Україні відбуватиметься на основі меморандумів Мінрегіону з Китайською державною корпорацією СITIC і Державної Іпотечної установи з компанією ССЕС (Китайська національна корпорація машинної індустрії).

За словами Голови правління Державної іпотечної установи Андрія Камуза, спільні Українсько – Китайські проекти мають підвищити інвестиційну складову нашої держави, що в свою чергу призведе до зростання темпів розвитку багатьох галузей економіки.

«Втілення у життя проектів, які обговорюються з китайськими партнерами дозволить суттєво вплинути на розвиток будівельної галузі зокрема, і економіки України, в цілому», – зазначив Голова правління ДІУ.

Він додав, що співпраця з КНР у сфері житлового будівництва, дасть змогу громадянам України скористатися, у тому числі державними програмами доступного житла на умовах фінансового лізингу.