Blog

Співпраця з КНР дозволить вийти на новий рівень у будівництві

10:07 17 Січня in Інвесторам

«Між Державною іпотечною установою та Китайською державною компанією CITIC Construction CO., LTD був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері іпотечного ринку та проекту з розвитку будівництва доступного житла в Україні. Після здійснення детальних розрахунків окупності та дохідності проекту, розпочнуться переговори щодо можливості залучення коштів від китайської сторони», – про це повідомив заступник Голови правління ДІУ Андрій Камуз.

«Проекти, які планується реалізовувати українськими підприємствами спільно з китайськими партнерами мають суттєво підвищити темпи розвитку економіки держави. Розуміння того, що кошти планується залучати на зворотній основі дають привід обом сторонам більш відповідально ставитись до всіх розрахунків. Перш за все, увага буде приділятися дохідності проекту та його економічному ефекту», – зазначив заступник Голови правління.

Він додав, що співпраця з КНР дозволить будівельній галузі України вийти на новий рівень розвитку. Крім того, після підписання договору про фінансування тисячі громадян зможуть скористатися державними програмами для поліпшення своїх житлових умов», – підкреслив Андрій Камуз.