Blog

Ставку рефінансування ДІУ знижено з 18 до 15,3% річних

16:26 19 Березня in Діяльність установи

14 березня 2013 р. Наглядовою радою Державної іпотечної установи погоджено рішення про зниження ставки рефінансування з 19.03.13 р., – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Враховуючи те, що діяльність ДІУ спрямована на здешевлення вартості іпотечних кредитів, а середньо-ринкові ставки за іпотечними кредитами, що діють сьогодні не дозволяють широкому колу громадян скористатися кредитом для придбання житла, Наглядовою радою Державної іпотечної установи погоджено рішення знизити ставку рефінансування до 15,3 % річних.

З 23 листопада 2012 по 18 березня 2013 р. ставка рефінансування складала 18% річних у гривні.
«Питання розміру відсоткової ставки за кредитом – це соціальне питання, адже забезпечення житлом громадян України, це найголовніша мета ДІУ, як державного фінансового інституту, створеного для того, щоб житло було доступнішим якомога більшому колу населення. Зменшення ставки рефінансування ДІУ з 18 до 15,3% дозволить знизити фінансове навантаження на сімейний бюджет родини позичальника в середньому на 500-1000 грн. на місяць. А це досить чутливо, особливо для молодих родин», – підкреслив Валентин Рибачук.

Управління зв’язків з громадськістю ДІУ
kmu.gov.ua
interfax.com.ua
biz.liga.net
rbc.ua
kommersant.ua
forbes.ua
segodnya.ua
korrespondent.net
delo.ua
lb.ua
1tv.com.ua