Blog

У Чернігові 21 родина отримала нові квартири

16:15 21 Грудня in Діяльність установи

У Чернігівській міській раді 19 грудня відбулося урочисте вручення ордерів на квартири.

Державна іпотечна установа в обласному центрі Чернігівщини придбала 36 квартир, з яких 21 виділено Чернігівській міській раді. Житло у новому будинку по вулиці Челюскінців, 9 отримали чернігівські родини, представники яких перебували в позачерговому та першочерговому списках.

Зокрема, за інформацією управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради, багатодітним родинам виділено 5 квартир, педагогічним працівникам – 2, одиноким матерям – 2, учасникам війни – 3, інвалідам війни та сім’ям загиблих військовослужбовців – 2, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 3, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 3, переселенцям із радіоактивно забрудненої зони – 1. Дві багатодітні родини отримали п’ятикімнатні квартири, а одна – шестикімнатну.

Новоселів із радісною подією привітали Чернігівський міський голова Олександр Соколов та голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук. Зокрема, О. Соколов назвав символічним, що вручення ордерів відбувається в День Святого Миколая. Він також назвав плідною співпрацю з Державною іпотечною установою та перспективною програму оренди житла з правом подальшого викупу. “Ми маємо реальні плани, щоб чернігівські сім’ї отримували житло. Йдеться про працівників бюджетних установ, багатодітні родини, інші категорії громадян”, – сказав О. Соколов.

За даними управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради, у міській квартирній черзі перебувають близько 6,5 тис. громадян, ще майже 3 тис. – у відомчих чергах. Перша родина у загальній черзі перебуває на обліку з 1976 року, а у пільговій – з 1981 року. Всього до першочергового списку включено майже 1,5 тис. громадян, а до позачергового – 1869 чернігівців.

Джерело: pik.cn.ua