Blog

У Комітеті Верховної Ради відбулася робоча нарада щодо забезпечення житлом військовослужбовців за участю ДІУ

15:49 25 Січня in Діяльність установи

Під час обговорення питання у Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, зокрема, розглядалась можливість фінансування будівництва для забезпечення житлом військовослужбовців Міністерства оборони України.

У тому числі, було обговорено питання фінансування будівництва житла у містах Житомир та Бердичів (Житомирської обл.) на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу за рахунок запозичень Державної іпотечної установи.

Учасники наради розглянули проектну пропозицію Державної іпотечної установи «Фінансування будівництва для забезпечення житлом військовослужбовців Міністерства оборони у містах Житомир та Бердичів», якою пропонується надання житла військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом, на пільгових умовах кредитування та/або фінансового лізингу. Згідно з пропозицією, забезпечення житлом планується здійснюватись із розстрочкою платежів строком на 10 років під 5% річних в національній валюті України з можливістю зменшення щомісячних платежів на суму компенсації за піднайом (оренду) житла.

Пропонується будівництво такого соціального житла здійснювати на землях Міністерства оборони України на замовлення Державної іпотечної установи.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України
http://rada.gov.ua/news/Novyny/139765.html