Blog

У Києві відбувся ІХ облігаційний конгрес

14:45 19 Квітня in Діяльність установи

18 квітня 2013 Інформаційне агентство Cbonds вдев’яте провело конференцію, присвячену ринку боргових цінних паперів України.

Український облігаційний конгрес – це єдиний спеціалізований захід в Україні, який щороку збирає понад 100 професіоналів ринку боргових цінних паперів. У цьому році конгрес відвідало близько 80 осіб: представників найбільших українських банків, державних регулюючих органів, страхових, юридичних та консалтингових компаній.

Державну іпотечну установу, як одного з найбільших емітентів звичайних іпотечних облігацій на конгресі представляли: заступник Голови правління Андрій Камуз, начальник Управління зв’язків з громадськістю Ганна Волобуєва та начальник Казначейства ДІУ Євген Зельцер, який виступив з доповіддю на тему: «Корпоративні облігації, забезпечені державною гарантією. Досвід, проблеми та питання».
У ході конференції учасники ознайомилися з найбільш актуальними питаннями ринку позикового капіталу України, розглянули регуляторну та кредитно-грошову політику, внутрішній і міжнародний ринок облігацій, інвестиційні ідеї та стратегії, доступність ринків капіталу для позичальників, макроекономічну ситуацію в країні та світі.

Управління зв`язків з громадськістю