Blog

У співпраці з ДІУ зацікавлені не тільки крупні банківські установи

13:50 14 Січня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа підвела підсумки роботи по рефінансуванню іпотечних кредитів у 2012 році, про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Підтримкою Державної іпотечної установи у придбанні житла у 2012 році скористувалося понад 1200 громадян України, на ці цілі Установа спрямувала 293,4 млн. грн.», – підкреслила Ганна Волобуєва.

«Найбільшу кількість кредитів за програмою рефінансування ДІУ було надано громадянам банком «ВТБ Банк» (203 кредити) та банком «Фінанси та кредит» (176 позик)», – розповіла начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ.

За її словами, найактивнішими банками крім зазначених у минулому році були ”Приват банк”, ”Енергобанк”, “Діамантбанк”, Банк «Меркурій» та «Юнекс банк». «Уваги заслуговує той факт, що з Державною іпотечною установою співпрацюють не тільки крупні, системні банки 1-ї та 2-ї групи, а й банки з меншими активами. Цей факт свідчить про те, що державні фінансові інституції користуються довірою з боку всіх комерційних банків, незважаючи на рівень їх капіталізації», – зазначила Ганна Волобуєва.

inpress.ua
o-k.com.ua
mirkvartir.ua
banki.ua