Blog

У третьому кварталі за заявами поліцейських та рятувальників ДІУ придбано 424 квартири

15:07 20 Жовтня in Діяльність установи

За підсумками трьох кварталів 2020 року програмою фінансового лізингу скористалися 1089 родин поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту. 679 квартир передано поліцейським Національної поліції та 410 – рятувальникам ДСНС. На придбання житла у поточному році Установою спрямовано понад 1,2 млрд. грн., які були залучені ДІУ на внутрішньому фінансовому ринку.

Звітний період (9 міс.) також характеризувався зростанням кількості придбаних та переданих у фінансовий лізинг квартир, обсяг яких порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на 267 одиниць.

Від початку реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, станом на 19.10.2020 р., Установою задовільнено 2 223 заяви на отримання житла. Вартість придбаних квартир склала близько 2,4 млрд. грн.

Програма фінансового лізингу діє по всій території України. 78% придбаного житла знаходиться в обласних центрах, 22% – в інших населених пунктах.

Державна іпотечна установа здійснює заходи для подовження реалізації програми для МВС України та розширення дії цього механізму на інші категорії громадян.