Blog

Урядовий портал: Держава допомагає забудовникам збільшувати довіру інвесторів

16:57 14 Січня in Діяльність установи

Житловий комплекс «Софія Київська», який знаходиться у с. Софіївська Борщагівка, що під Києвом, долучається до ще однієї державної програми доступного житла. Про це повідомив Голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук.

Будівництво перших трьох будинків комплексу відбувалося за кошти Державної іпотечної установи. У липні 2013 року ДІУ надала фінансування у розмірі 70 млн. грн. на добудову даного об’єкта. Ці кошти допомогли забудовнику вчасно підвести комунікації та завершити зовнішні роботи.

«Участь у державних програмах дозволяє забудовникам виконувати свої зобов’язання перед інвесторами та зберігати робочі місця», – зауважив директор компанії-забудовника Ігор Ковальчук.
Він додав, що держава, допомагаючи забудовникам, збільшує довіру інвесторів до фінансування житлових об’єктів на стадії будівництва.

«Після фінансової кризи, довіра інвесторів до фінансування будівництва значно знизилася, але держава своїми програмами відновлює авторитет будівельників. Тож, ми дуже цінуємо те, що держава не залишає будівельну галузь сам на сам з проблемами, а допомагає вирішувати дуже важливі економічні та соціальні питання», – підкреслив Ігор Ковальчук.

Довідково
Державна іпотечна установа реалізує програму фінансування завершення будівництва об’єктів житлового призначення. У рамках виконання даної програми, ДІУ профінансувала добудову 35 житлових об’єктів по всій території України. Це надасть змогу ввести в експлуатацію майже 700 тис. кв. метрів житла, що становить понад 10 тис. квартир.

Джерела:
Урядовий портал
ukrinform.ua
ligazakon.ua
glavpost.com.ua
justpeoplenews.com
hot-news.in.ua