Blog

В ДІУ відбулося перше засідання Комісії з відбору житла для передачі його у фінансовий лізинг

14:35 07 Лютого in Діяльність установи

05 лютого в Державній іпотечній установі відбулося засідання Комісії з відбору проектів житлового будівництва для забезпечення житлом поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

На першому засіданні затверджено склад Комісії, розглянуті процедурні питання її роботи, а також типові форми документації, яка необхідна для участі у конкурсах з придбання житла відповідно до Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2018 року №1201.

Державною іпотечною установою розпочато процедуру придбання житла для передачі його поліцейським та особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту у фінансовий лізинг  відповідно до отриманих заявок та специфікацій.

Закупівля житла та подальша передача його на умовах фінансового лізингу вищезазначеним категоріям громадян буде здійснюватися в усіх регіонах України.

Пропонуємо забудовникам взяти участь у запровадженні в Україні нового механізму  державної підтримки службовців для вирішення проблеми забезпечення їх житлом.