Blog

В Одесі прикордонникам вручили ключі від 54 квартир

16:07 20 Грудня in Діяльність установи

В Одесі прикордонникам Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України вручили ключі від службових квартир.

У заходах взяли участь Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук, міський голова міста Одеси Олексій Костусєв та інші гості.

Власниками житла, яке було реконструйоване з казарменого приміщення, стали 54 сім’ї військовослужбовців. Варто зазначити, що у травні наступного року відповідно до Комплексної програми забезпечення прикордонників житлом у цій 6-поверховій будівлі буде введено в експлуатацію ще 54 квартири. Загалом із 108 квартир в однокімнатні буде переобладнано 66 квартир, 36 у двокімнатні та 6 у трикімнатні, загальна площа яких буде понад 5000 м2.

Вручаючи ключі Микола Литвин зазначив, що введення будинку в експлуатацію було досягнуто в тому числі і завдяки тісній співпраці Держприкордонслужби України з органами місцевої влади та висловив слова вдячності всім, хто брав безпосередню участь у реконструкції цього будинку.

Також керівник прикордонного відомства відзначив, що питання соціального захисту персоналу Державної прикордонної служби було і є одним із пріоритетних. Він зауважив, що в одеському регіоні раніше вже було реконструйоване казармене приміщення Одеської авіаційної ескадрильї у відомчий житловий будинок, який відповідає усім сучасним стандартам. Це дозволило отримати житло 75 сім’ям прикордонників.

Загалом протягом 5 останніх років Державною прикордонною службою України був створений фонд службового житла, що дозволяє забезпечити проживання понад 4 тисяч сімей військовослужбовців. Окрім того, продовжується будівництво житла у Києві, Харкові, Луцьку, Чернівцях та Ужгороді.

Джерело: kmu.gov.ua