Blog

Валентин Рибачук: 246 родин стали власниками квартир за підтримки ДІУ

13:55 20 Червня in Діяльність установи

Цього року за підтримки Державної іпотечної установи 246 родин стали власниками окремого житла. На ці цілі Установа спрямувала понад 50 млн. грн. Про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Уже 246 родин отримали у власність житло за підтримки ДІУ та їх кількість постійно зростає, лише за минулий тиждень було рефінансовано 20 кредитів», – сказав Валентин Рибачук.

Він додав, що Ініціативи Президента України та Уряду, які спрямовані на забезпечення житлом громадян – не тільки допомагають людям у вирішенні житлового питання, а й стимулюють будівництво, економіку країни та створюють нові робочі місця.

«Сьогодні в країні діє декілька програм, спрямованих на вирішення «житлового питання», та ще деякі чекають на затвердження. Ці програми не конкурують між собою, а доповнюють одна одну. Довіра громадян до цих механізмів постійно зростає», – зазначив Голова правління.

Довідково
Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ є держава.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів – юридичних і фізичних осіб. За паперами видається 100% державна гарантія.

Управління зв’язків з громадськістю ДІУ

Джерела:
Урядовий портал
glavpost.com.ua
ligazakon.ua
fin.org.ua
novostimira.com
uaonline.com.ua
lenta.mobus.com
business.ua
mirkvartir.ua
maanimo.com
newsper.net
newsfiber.com