Blog

Валентин Рибачук: 553 родини отримають власне житло вже до кінця року

14:51 26 Липня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа профінансувала завершення будівництва житлового комплексу «Софія Київська», який складається з трьох 9-ти поверхових будинків за адресою: Київська обл, Києво-Святошинський р-н., с. Софіївська Борщагівка. Площа житла в цьому комплексі складає близько 30 тис. кв. м., а це 553 квартири. На ці цілі Установа спрямувала близько 70 млн. грн., – повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Соціальна складова даного проекту дуже значна, адже площа та вартість квартир у цьому комплексі орієнтовані перш за все на людей із невеликим рівнем доходів. Більшість квартир не перевищує 50 кв.м. Таким чином, 553 родини отримають власне житло вже до кінця року», – зазначив Голова правління ДІУ.

«Виконуючи завдання Президента та Уряду України стосовно вирішення житлових питань громадян та стимулювання будівельної галузі, Установою профінансовано завершення будівництва 34 житлових будинків на загальну суму 877 млн. грн. Це дозволяє завершити будівництво і ввести в експлуатацію близько 600 тис. кв. м. житла. Тож, протягом двох років, понад 10 тис. квартир у всіх регіонах України будуть чекати на своїх власників», – підсумував Валентин Рибачук.

Управління зв’язків з громадськістю

jurliga.ligazakon.ua

kmu.gov.ua

unian.net

maanimo.com

news.join.ua

ukr-ru.net

news.meta.ua

jkg-portal.com.ua

mirkvartir.ua

realty.3doma.ua