Blog

Валентин Рибачук: 7 житлових будинків вводиться в експлуатацію за програмою ДІУ у І кварталі 2013 року

15:32 21 Січня in Діяльність установи

На початку 2013 року за програмою добудови житла Державної іпотечної установи планується ввести в експлуатацію 7 багатоповерхових житлових будинків. Про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Загальна площа житла в будинках, будівництво яких завершується у січні-лютому поточному року становить близько 100 тис. кв. метрів. Це приблизно 1,5 тис. квартир, в які нарешті зможуть заселитися громадяни, що чекають на своє власне житло», – зазначив Голова правління.

На сьогоднішній день вже введено в експлуатацію 15 будинків загальною площею понад 250 тис. кв. м. по всій країні. Інші об’єкти, завершення будівництва яких здійснюється за підтримки ДІУ, планується ввести в експлуатацію протягом 2013 року

«Загалом, Державною іпотечною установою за участю банків-партнерів профінансовано завершення будівництва 27 житлових будинків на загальну суму понад 700 млн. грн., це дозволило завершити будівництво і ввести в експлуатацію близько 400 тисяч кв. м. житла або понад 5,5 тис. квартир практично у всіх регіонах України», – додав Голова правління.
Також, за словами начальника Управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганни Волобуєвої, завдяки реалізації «будівельної» програми ДІУ, вдалося зберегти більше 4 тис. робочих місць у будівельній та суміжних галузях.
«Бюджет країни отримав мільйони гривень, які в свою чергу спрямовані на розвиток економіки та вирішення соціальних питань», – зазначила Ганна Волобуєва.

kmu.gov.ua