Blog

Валентин Рибачук: Державна іпотечна установа сприяє розвитку будівельної галузі

16:14 23 Січня in Діяльність установи

23 січня 2013 р. у Будинку Уряду відбувся брифінг Голови правління ДІУ Валентина Рибачука стосовно фінансування добудови житлових об’єктів та іпотечного кредитування у 2013 році.

«Виконуючи Соціальні ініціативи Президента України та Уряду, Державною іпотечною установою за участю банків-партнерів профінансовано завершення будівництва 27 житлових будинків на загальну суму понад 700 млн. грн., що дозволило завершити будівництво і ввести в експлуатацію близько 400 тисяч кв. м. житла або понад 5,5 тис. квартир практично у всіх регіонах України», – проінформував Валентин Рибачук.

«Реалізовуючи програму фінансування добудови житла, Державна іпотечна установа з одного боку підтримує будівельну галузь, з іншого допомагає людям нарешті отримати своє житло», – зазначив Голова правління ДІУ.

Він додав, що за всіма житловими програмами у минулому році отримали власне житло понад 4 тис. громадян України. У тому числі, лише за програмою рефінансування ДІУ 1231 родина отримала своє власне житло. На ці цілі Установою спрямовано 293,4 млн. грн..

«Показники, яких вдалося досягти у 2012 році щодо побудови житла, демонструють, що Урядові програми працюють. Але Урядом та безпосередніми операторами програм постійно ведеться моніторинг та враховуються всі переваги та недоліки існуючих механізмів», – зазначив Голова правління ДІУ.

«У 2013 році Державна іпотечна установа планує залучити кошти на ринку цінних паперів, що дасть змогу спрямувати понад 2 млрд. грн.. на підтримку будівельної галузі та іпотечного кредитування України», – підсумував Валентин Рибачук.