Blog

Валентин Рибачук: ДІУ профінансувала добудову ще одного житлового об’єкту (КМУ)

11:08 03 Квітня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа профінансувала завершення будівництва ще одного багатоповерхового житлового будинку у м. Києві по вулиці Героїв Сталінграду. Про це повідомив під час круглого столу у ІА «Лігабізнесінформ» Голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук.

«Площа об’єкту складає близько 20 тис. квадратних метрів, ми розраховуємо, що його введення дозволить придбати житло 250 родинам», – сказав він, зазначивши при цьому, що реалізація державних програм щодо забезпечення житлом громадян України відіграє значну роль у розвитку не тільки будівельної галузі, а й економіки країни в цілому.

«Державні житлові програми дуже важливі сьогодні не тільки з соціальної точки зору, крім забезпечення власним житлом громадян, це ще й вагома підтримка економіки України через розвиток однієї з бюджетоутворюючих галузей – будівельної. Адже кожна гривня вкладена у будівництво є мультиплікатором і дає як мінімум 4 грн. приросту ВВП, а додаткове робоче місце у будівельній індустрії забезпечує роботою 5 – 6 працівників в інших суміжних галузях», – зазначив Валентин Рибачук.

Державна іпотечна установа реалізує Програму фінансування завершення будівництва з 2011 року. За цей час Установою профінансовано добудову 27 житлових об’єктів загальною площею понад 420 тис. кв. метрів житла. Завдяки фінансуванню ДІУ було збережено понад 5 тис. робочих місць, та близько 6 тисяч громадян отримали можливість придбати житло.

Джерела: