Blog

Валентин Рибачук: ДІУ – вагомий інструмент у збільшенні темпів будівництва

15:31 09 Серпня in Діяльність установи

За фінансової підтримки Державної іпотечної установи було введено в експлуатацію багатоповерховий житловий будинок за адресою: м. Вишневе, вул. Вітянська, 2, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«На добудову даного об’єкту Установа спрямувала 67,5 млн. грн. Площа житла в ньому становить понад 18 тис. кв. метрів. Таким чином, 228 родин нарешті отримають ключі від власних квартир, на які вони так довго чекали. Адже будівництво цього будинку розпочалося ще у 2007 році та було призупинене через відсутність коштів. Тільки у 2011 році, завдяки фінансуванню ДІУ будівельні роботи відновилися», – зазначив Голова правління ДІУ.

За словами Валентина Рибачука, – програма фінансування добудови житлових об’єктів ДІУ є дуже актуальною у забудовників завдяки вартості ресурсу. Так, за два роки Установою було профінансовано 34 житлових будинки.

«Державна іпотечна установа є вагомим інструментом у стимулюванні будівельної галузі та збільшенні темпів будівництва у державі», – підсумував Голова правління ДІУ.

Джерела:
Урядовий портал
o-k.com.ua
ligazakon.ua
fin.org.ua
glavpost.com.ua
justpeoplenews.com
byshev.ru
rybachuk.com