Blog

Валентин Рибачук: На минулому тижні 16 родин відсвяткували новосілля

14:25 17 Квітня in Діяльність установи

З 8 по 12 квітня підтримкою Державної іпотечної установи у придбанні житла скористалися ще 16 українських родин. На ці цілі Установа спрямувала понад 4 млн. грн. Таким чином, з початку року ДІУ рефінансувала вже 121 кредит для придбання житла на суму 23,3 млн. грн. – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«З початку місяця, станом на 15 квітня 57 родин скористалися іпотечними кредитами за програмою ДІУ, що на 68% перевищує показник за аналогічний період минулого року», – підкреслив Голова правління ДІУ.

Він додав, що динаміка попиту на іпотечні кредити на умовах рефінансування ДІУ має позитивні тенденції.

«Завдяки оптимальному використанню ресурсів та ринкових трендів, Державна іпотечна установа є одним із лідерів у виконанні Соціальних ініціатив Президента та Уряду щодо вирішення житлових питань громадян. Взагалі, ми спостерігаємо стійке зростання попиту на ресурси ДІУ, як з боку банків так і фізичних осіб. Особливо ця тенденція стала помітна після зменшення ставки рефінансування. Заданими темпами, ми зможемо значно перевищити минулорічні показники, тобто ще більше українських родин отримають власне житло», – зазначив Валентин Рибачук.

Управління зв’язків з громадськістю

kmu.gov.ua
fin.org.ua
ruporzt.com.ua
vchaspik.ua
economics.unian.net