Blog

Валентин Рибачук: Оренда житла з правом викупу погоджена з усіма профільними міністерствами

16:02 13 Серпня in Діяльність установи

На сьогодні, за даними Мінрегіону у черзі на отримання житла знаходиться понад 1 млн. громадян, повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Це дуже велика кількість бажаючих, тому вирішити це питання можливо лише через використання всіх діючих та альтернативних механізмів», – зазначив Голова Установи.

ДІУ спільно із Національним банком України під головуванням Сергія Арбузова розробила проект Програми, який дозволить громадянам отримати житло в оренду із подальшим правом викупу під 3% річних.

«Ця Програма орієнтована, насамперед, на працівників бюджетної сфери, тобто вчителів, лікарів та інших соціальних груп, рівень доходів яких не дозволяє їм придбати окреме житло, у тому числі, використовуючи класичний кредитний механізм», – підкреслив Валентин Рибачук.

Станом на 12 серпня проект погоджено з усіма профільними міністерствами. Але, щоб цей механізм запрацював, Програма має бути прийнята Постановою Кабінету Міністрів. У разі позитивного рішення Уряду з цього приводу можливо суттєво скоротити кількість черговиків», – зазначила Ганна Волобуєва.

Він додав, що виконуючи соціальні ініціативи Президента та Уряду України, Державна іпотечна установа щоденно працює над пошуком нових механізмів, що дозволять громадянам поліпшити житлові умови.

Управління зв’язків з громадськістю ДІУ

Джерела:
Урядовий портал
glavpost.com.ua
unn.com.ua
rbc.ua
ubr.ua
unian.net
depo.ua
business.ua
ligazakon.ua
interfax.com.ua
byshev.ru
novostimira.com.ua
for-ua.com
volobueva.org
justpeoplenews.com
comments.ua
uaonline.com.ua
vipadvert.net
all-news.net
thekievtimes.ua
iarex.ru
hi.dn.ua
finobzor.com.ua
maanimo.com
news.mail.ru