Blog

Валентин Рибачук: у 2013 році ДІУ планує спрямувати на розвиток іпотеки понад 2,5 млрд. грн.

16:55 25 Січня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа у цьому році планує спрямувати на іпотечне кредитування від 2,5 до 3,5 млрд. грн., – про це повідомив під час брифінгу у Будинку Уряду Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Іпотечне кредитування – це основа розвитку будівельної галузі. Стимулюючи ринок іпотечного кредитування, ми даємо поштовх для розвитку будівництва в Україні. У 2013 році, Державною іпотечною установою планується спрямувати на іпотечне кредитування від 2,5 до 3,5 млрд. грн. з урахуванням коштів, що залучені у минулому році», – зазначив Валентин Рибачук. Також він додав, що
у грудні 2012 року зареєстровано проспект емісії на випуск звичайних іпотечних облігацій ДІУ обсягом 500 млн. грн. Це надасть змогу залучити додаткові кошти на рефінансування саме іпотечних кредитів.

«Президент та Уряд особливу увагу сьогодні приділяють розвитку будівництва. Це говорить про те, що будівельна галузь має величезне значення для економіки країни. Тому Державна іпотечна установа робить все можливе для того, щоб підтримати цей сегмент економіки», – сказав Голова правління ДІУ. Валентин Рибачук зауважив, що виконання Соціальних ініціатив Президента України є пріоритетним завданням всіх операторів житлових програм. Тому, що від вирішення цих завдань залежать долі тисяч громадян нашої держави.