Blog

Валентин Рибачук: Завдяки підтримки ДІУ ЖК «Міністерський» признано кращим житловим комплексом 2012 року

14:29 20 Лютого in Діяльність установи

За підсумками ІІ Всеукраїнської премії будівельного ринку IBUILD UKRAINE у номінації «Кращий житловий комплекс» признано ЖК «Міністерський». Будівництво цього комплексу здійснювала компанія-забудовник «Енергополь-Україна».

Члени експертної ради при визначенні переможця у цій номінації враховували оптимальне співвідношення ціна-якість, використання інноваційних технологій у будівництві, вдале розташування комплексу та інші позиції. За всіма показниками, перемогу одержав житловий комплекс «Міністерський».

Відмінною рисою ЖК «Міністерський», крім іншого є залучення у будівництво іноземних інвестицій та коштів Державної іпотечної установи.

За словами директора компанії-забудовника “Енергополь-Україна” Тетяни Семенкової, у 2012 року було введено в експлуатацію першу чергу ЖК “Міністерський” на 540 квартир. 50 млн. дол. в будівництво інвестувала іноземна компанія, ще 32 млн. грн. було залучено за рахунок кредитних ресурсів Державної іпотечної установи. У цьому році планується завершити будівництво другої черги на 850 квартир і в II кв. розпочати будівництво третьої.

Як зазначив під час відкриття І-ї черги ЖК «Міністерський» Голова правління ДІУ Валентин Рибачук, – виконання Соціальних ініціатив Президента України та Уряду є пріоритетним напрямком у діяльності ДІУ.

«Будівельна галузь є локомотивом економіки країни, динамічний розвиток будівництва дає поштовх для розвитку багатьох суміжних галузей та всієї економіки в цілому. Державна іпотечна установа працює над виконанням Соціальних ініціатив Президента України стосовно забезпечення житлом громадян і це є пріоритетною задачею для Установи. За допомоги ДІУ вже було профінансовано будівництво 26 житлових об’єктів, всі вони якісні та відповідають світовим стандартам», – зазначив Валентин Рибачук.