Blog

Важлива інформація щодо режиму роботи ДІУ на період карантину!

11:55 16 Березня in Діяльність установи

Шановні клієнти та партнери!

Державна іпотечна установа працює в штатному режимі та продовжує максимально виконувати усі свої функції, зокрема щодо забезпечення придбання та передачі житла у фінансовий лізинг та обслуговування іпотечних позичальників. Керівництво ДІУ присутнє на своїх робочих місцях та здійснює організацію робочого процесу.

Разом з тим задля збереження здоров’я співробітників Установи та з метою зниження ризиків поширення інфекції, спричиненої вірусом COVID-19 (коронавірус), частина працівників ДІУ виконуватимуть свою роботу дистанційно з вівторка, 17 березня 2020 року. Для працівників, які за специфікою своєї роботи не можуть виконувати обов’язки дистанційно та працюватимуть на робочих місцях, на цей період запроваджується робочий режим із 08.00 до 16.00 без врахування часу на обідню перерву.

Також, на період карантинних заходів, Державна іпотечна установа тимчасово припиняє прийом громадян згідно з графіком, який розміщений на офіційному сайті. ДІУ здійснюватиме розгляд звернень громадян, наданих виключно у письмовій та\або електронній формах. Просимо звертатися до Державної іпотечної установи письмово, на адресу: 01133 м. Київ, б-р. Лесі Українки, 34, оф. 201 або на електронну пошту office@ipoteka.gov.ua

Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення звернень, які зазначені в Законі України “Про звернення громадян”.

Ваша безпека є головним пріоритетом нашої компанії.

Ситуація у світі змінюється дуже динамічно. Ми разом з вами уважно стежимо за подіями, що виникають у зв’язку з поширенням коронавірусу та останньою оперативною інформацією з цього приводу.

Актуальна інформація для наших клієнтів щодо діяльності ДІУ розміщується на офіційному сайті: https://ipoteka.gov.ua/ та сторінці компанії у мережі Facebook https://www.facebook.com/Ipoteka.gov.ua/.

Віримо, що всі разом при дотриманні особистих гігієнічних заходів та відповідальному відношенню до цієї глобальної проблеми, ми подолаємо всі негаразди та станемо сильнішими. Не забуваємо про тих, кому потрібна допомога, серед них люди літнього віку та громадяни з обмеженими можливостями. Проявляємо людяність та зберігаємо спокій!