Blog

Відбулася зустріч з китайськими партнерами щодо реалізації інвестиційного проекту ДІУ

09:34 24 Вересня in Інвесторам

23 вересня правління Державної іпотечної установи зустрілося з керівництвом компанії China railway international group (CREC) щодо співпраці в сфері ринків іпотечного кредитування, лізингу та будівництва доступного житла.

Під час зустрічі сторони обговорили низку питань, пов’язаних із залученням китайських інвестицій для здійснення фінансування інвестиційного проекту Державної іпотечної установи по забезпеченню доступним житлом громадян України на умовах фінансового лізингу або іпотечного кредитування.

Віце – президент компанії (CREC) пан Ван Жан вітав прагнення керівництва Державної іпотечної установи до впровадження нових для країни механізмів, які спрямовані на поліпшення ситуації із забезпеченням житлом громадян та можливого залучення для втілення цих важливих напрямків китайських інвестицій.

Голова правління ДІУ Андрій Камуз, у свою чергу, подякував пану Ван Жону за увагу до нашої країни та висловив надію на те, що спільні проекти вдасться реалізувати, що дасть змогу поширити дію програми забезпечення житлом громадян на умовах фінансового лізингу для широких верств населення.

«На сьогодні Міністерство внутрішніх справ разом з ДІУ реалізують програму фінансового лізингу житла для поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, але наша мета зробити доступною цю нову для України програму для всіх категорій громадян. Ми здійснюємо заходи, вирішення яких дозволить залучити фінансування для реалізації цих амбітних цілей», – зазначив Голова правління ДІУ.


Довідка: China railway international group (CREC) займає велику частку на китайському ринку будівництва і бере участь у багатьох великомасштабних інфраструктурних проектах за кордоном. На додаток до основного будівельного бізнесу, компанія займається геодезією і проектуванням, монтажем, виробництвом, дослідженнями і розробками, технічним консалтингом, управлінням капіталом, а також міжнародною економічною та торговельною діяльністю. Основним акціонером компанії є державна китайська залізнична інженерна корпорація (CRECG).