Blog

З початку 2020 року укладено 47 договорів фінансового лізингу ДІУ

11:09 04 Лютого in Діяльність установи

У січні поточного року за заявами поліцейських та рятувальників Державною іпотечною установою для передачі на умовах фінансового лізингу придбано 108 квартир, на передачу яких укладено 47 договорів.

Від початку реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, який затверджений  постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 1201, ДІУ було придбано 1219 квартир для передачі їх у фінансовий лізинг даним категоріям громадян України. За час дії програми 1131 квартира передана рятувальникам ДСНС та поліцейським Національної поліції  на умовах фінансового лізингу.

У розрізі областей, найбільша кількість квартир, придбаних за заявами вищезазначених службовців знаходиться у місті Києві та Київській області (264 квартири) , Харківській (112), Рівненській (100) та Волинській (77) областях.

Серед загальної кількості придбаного за програмою фінлізингу ДІУ житла, найбільш затребувані двокімнатні (41%) та однокімнатні (32%) квартири.

Як повідомлялося, прийнятий Порядок спрямований на поліпшення житлового забезпечення та соціального захисту поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

У 2020 році Державна іпотечна установа здійснюватиме заходи для розширення дії програм по забезпеченню житлом громадян, використовуючи механізми фінансового лізингу та іпотечного кредитування.