Blog

З початку року ДІУ рефінансувала 32 іпотечних кредити

10:07 24 Лютого in Діяльність установи

У лютому поточного року Державна іпотечна установа задовольнила 11 заявок від банків-партнерів на рефінансування кредитів, наданих громадянам для придбання житла. На ці цілі Установа спрямувала близько 3 млн. грн.

Таким чином, з початку 2015 року Програмою рефінансування іпотечних кредитів ДІУ скористалися 32 родини. Обсяги фінансування склали 10 млн. грн.

Станом на 24 лютого на розгляді ДІУ знаходиться понад 30 заявок від банків-партнерів на рефінансування кредитів фізичних осіб.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Державна іпотечна установа в Україні створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ виступила держава в особі Кабміну.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів – юридичних і фізичних осіб, резидентів і нерезидентів. За паперами видається 100% державна гарантія.