Blog

З початку року за програмою фінлізингу ДІУ придбано понад 850 квартир

14:08 30 Липня in Діяльність установи

За час реалізації програми забезпечення житлом на умовах фінансового лізингу, згідно з постановою КМУ №1201, Державна іпотечна установа забезпечила житлом 1969 родин поліцейських Національної поліції та рятувальників ДСНС по всім регіонам України.

Від початку 2020 року 858 родин скористалися програмою фінансового лізингу. У поточному році для забезпечення поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, Державною іпотечною установою спрямовано понад 1 млрд. грн., які залучені ДІУ в 2020 році через емісію гарантованих державою облігацій.

За оперативною інформацією, враховуючи кількість звернень до ДІУ, понад 13 тис. сімей очікують позитивного рішення з надання державної підтримки по забезпеченню їх житлом на умовах фінансового лізингу згідно з Порядком 1201.

За словами керівника Державної іпотечної установи Вячеслава Фролова, у придбанні житла за доступними умовами зацікавлені десятки тисяч наших громадян. Перш за все – це люди, які мають невисокий дохід і сподіваються на допомогу держави у вигляді різних програм державної підтримки. Однією з таких ефективних і перевірених вже програм є фінансовий лізинг житла.

«Затребуваність програми і позитивний ефект від її реалізації дозволяє ставити перед ДІУ амбітні цілі щодо можливості поширення дії механізму фінансового лізингу житла на інші категорії громадян. Керівництво Держави зацікавлене у розвитку цього важливого соціального напрямку та ми сподіваємося, що Уряд своїми рішеннями зробить все можливе для підтримки цих людей, що дасть змогу якомога більшій кількості сімей поліпшити житлові умови», – зазначив Вячеслав Фролов.