Blog

За підтримки ДІУ введено в експлуатацію багатоповерховий будинок у с. Чайки

16:42 23 Грудня in Діяльність установи

У с.Чайки, Києво-Святошинського району відбулося урочисте введення в експлуатацію третього багатоповерхового будинку, будівництво якого здійснювалося за фінансової підтримки Державної іпотечної установи. На добудову даного об’єкту Установа спрямувала 4 млн. грн. Площа житла в ньому становить понад 15 тис. кв. м.

За словами Голови правління ДІУ Валентина Рибачука, будівництво об’єкту розпочалося ще у 2008 році, але за наслідками фінансової кризи, було призупинене. Після надання фінансового ресурсу у рамках Програми ДІУ, будівництво було поновлено.

«Завдяки державній підтримці у ЖК «Чайка» вводиться в експлуатацію вже третій будинок. За короткий термін, використовуючи кошти ДІУ, забудовнику вдалося закінчити будівництво та, напередодні новорічних свят 180 родин зможуть заселитися вже у власне житло», – повідомив Голова правління ДІУ. Він додав, що допомога будівельникам вкрай важлива як для самих будівельників, так і для держави.

«Дуже важливо для держави вчасно допомогти забудовнику, тому що будівництво, це одна із бюджетоутворюючих галузей економіки. Цей сегмент забезпечує значні надходження до бюджету, на будівництві створюються тисячі робочих місць та розвиваються суміжні галузі виробництва», – зазначив Валентин Рибачук.

Джерела:
3doma.ua
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua
justpeoplenews.com
rybachuk.com