Blog

За підтримки ДІУ введено в експлуатацію 1 чергу ЖК «Софія Київська»

16:24 17 Грудня in Діяльність установи

Житловий комплекс «Софія Київська», що будується за програмою фінансування завершення будівництва житлових об’єктів отримав декларації про введення в експлуатацію трьох багатоповерхових будинків першої черги за адресою:
с. Софіївська Борщагівка, вул. Горького, 5-б, 5-в та по вул. П.Чубинського, 2, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Дуже приємно, що введення в експлуатацію перших трьох будинків житлового комплексу відбулося напередодні новорічних свят. Тож, зустріч Нового року та Різдва Христового для багатьох родин стане можливою вже у нових оселях», – зазначив Голова правління ДІУ.

Державна іпотечна установа надала фінансування на добудову ЖК «Софія Київська» у липні 2013 р. На ці цілі Установа спрямувала 70 млн. грн. У будинках, які складають першу чергу даного комплексу – 553 квартири.

«Загалом, ДІУ у рамках Програми фінансування добудови об’єктів житлового призначення профінансувала завершення будівництва 38 будинків по всій території України. 19 з них вже введені в експлуатацію, інші планується ввести у 2014 році», – підкреслив Валентин Рибачук.

Він додав, що об’єкт, який претендує на участь у програмі ДІУ контролюється двічі – з боку банку, який виступає первинним кредитором та з боку ДІУ. Тож, для таких будинків, це є додатковим фактором надійності.

У свою чергу директор ЖК «Софія Київська» Ігор Ковальчук наголосив, що підтримка держави для забудовників, що опинилися у скрутному становищі у наслідок світової кризи – вкрай важлива для кожного учасника будівельного ринку.

«Направив кошти на добудову об’єкту «Софія Київська», ДІУ надала можливість зберегти нам робочі місця, а людям – отримати довгоочікувані квартири. Самостійно, без державних коштів, зробити це було вкрай важко», – підкреслив Ігор Ковальчук.

Джерела:
Урядовий портал
ukrinform.ua
jurliga.ligazakon.ua
1tv.com.ua
fin.org.ua
jkg-portal.com.ua
stroyobzor.ua
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua