Blog

За програмою фінлізингу Державною іпотечною установою придбано понад 1540 квартир

13:28 26 Травня in Діяльність установи

У поточному році, станом на 22.05.2020 р., за заявами поліцейських та рятувальників Державною іпотечною установою придбано 432 квартири для передачі їх на умовах фінансового лізингу.

Від початку реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 1201, ДІУ задовольнила 1 543 заяви даних категорій громадян України.

У розрізі областей, найбільша кількість квартир, придбаних за заявами вищезазначених службовців знаходиться у місті Києві та Київській області (365 квартир), Харківській (121), Рівненській (116), Одеській (83) та Волинській (79) областях.

Серед загальної кількості квартир, придбаних за програмою ДІУ «Житло у фінансовий лізинг», найбільш затребувані двокімнатні (41%) та однокімнатні (32%) квартири.

Як повідомлялося, прийнятий Порядок спрямований на поліпшення житлового забезпечення та соціального захисту поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

Державна іпотечна установа здійснює заходи для розширення дії програми по забезпеченню житлом на умовах фінансового лізингу на інші категорії державних службовців та відновлення функціонування ринку іпотечного кредитування.