Blog

За три дні 10 українських родин отримали житло за підтримки ДІУ

15:21 21 Листопада in Діяльність установи

За період з 18 по 21 листопада 2013 р. Програмою Державної іпотечної установи скористалися 10 родин. На ці цілі Установа спрямувала понад 4 млн. гривень, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«З початку тижня, фактично за три дні, Державна іпотечна установа надала підтримку ще десятьом українським родинам. Приємно, що житло за підтримки держави користується попитом не лише у Києві та Київській області, а й у Запоріжжі, Кіровограді, Донеччині та інших областях. Для нас – це показник роботи, насамперед, банків-партнерів», – зазначив Голова Правління ДІУ.

З початку поточного року ДІУ рефінансувала 520 кредитів, наданих громадянам для придбання житла, спрямувавши на це 121,9 млн. грн.

«На сьогодні ДІУ розглядає заявки від банків-партнерів у стислі терміни. Ми сподіваємося, що банки оптимізують свою внутрішню процедуру та до кінця року Установа надасть підтримку якомога більшої кількості наших громадян. Адже кожна заявка, це доля окремої родини», – підкреслив Валентин Рибачук.

Джерела:
Урядовий портал
ukrinform.ua
ligazakon.ua
vchaspik.ua
n-auditor.com.ua
1tv.com.ua
hot-news.in.ua
glavpost.com.ua