Blog

Забудовники зацікавлені у співпраці з Державною іпотечною установою

14:59 12 Листопада in Діяльність установи

Житловий комплекс «Софія Київська», що будується у передмісті Києва за підтримки Державної іпотечної установи долучився до Програми рефінансування іпотечних кредитів Установи, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Ми очікуємо, що перші квадратні метри будуть введені до кінця року та громадяни зможуть придбати квартири, використовуючи механізм іпотечного кредитування за Стандартами ДІУ», – підкреслив Голова правління ДІУ.

«За нашою Програмою іпотечного кредитування, банки пропонують більш вигідні умови, чим, в цілому, на фінансовому ринку. Тому, забудовники зацікавлені у співпраці з ДІУ саме у питанні реалізації квартир», – зазначив Голова Установи.

За його словами, для того, щоб отримати кредит для придбання житла, потрібно звернутися до одного з банків-партнерів Установи, яких на даний час нараховується 118.

«Приємно констатувати, що обидві програми ДІУ користуються попитом у забудовників та банків. Програма фінансування добудови об’єктів житлового призначення дозволяє вчасно завершити будівництво житлового будинку, а програма іпотечного кредитування допомагає громадянам придбати квартиру на пільгових умовах», – зазначив Валентин Рибачук.

У свою чергу, директор ЖК «Софія Київська» – Ігор Ковальчук наголосив, що підтримка держави вкрай важлива для будівельників.

«Держава виказала нам довіру та надала змогу вчасно виконати свої зобов’язання перед інвесторами. А зараз – ще й отримати громадянам пільгові кредити на придбання житла у наших будинках. Тому, громадяни зможуть після введення в експлуатацію житлового комплексу звернутися у банк-партнер ДІУ – «Укрінбанк» за іпотечним кредитом для придбання житла у «Софії Київській» на пільгових умовах», – повідомив Ігор Ковальчук.

Джерела:
Урядовий портал
ukrinform.ua
ligazakon.ua
glavpost.com.ua
gigamir.net
fin.org.ua
hot-news.in.ua
justpeoplenews.com
ruporzt.com.ua