Blog

Замовникам, інвесторам та власникам житла!

14:30 05 Лютого in Діяльність установи

Державною іпотечною установою (далі – ДІУ) розпочинається реалізація програми по забезпеченню житлом на умовах фінансового лізингу.

17 січня 2019 року набув чинності Порядок забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2018 року №1201 (далі – Порядок).

ДІУ розпочинає процедуру набуття житла для передачі його поліцейським та особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту у фінансовий лізинг  відповідно до отриманих заявок та специфікацій.

З вимогами до житла, його специфікаціями, порядком та строками його відбору, умовами придбання та передачі його у фінансовий лізинг можливо ознайомитися на веб-сайті ДІУ за адресою –  ipoteka.gov.ua

Пропонуємо прийняти участь у запровадженні в Україні найкращої світової практики державної підтримки службовців та оновлення діючих фінансово-кредитних механізмів забезпечення житлом громадян.