Blog

Журнал “Економіст”: Українці скуповують нерухомість через іпотечні програми

13:55 11 Лютого in Діяльність установи

Сумарний обсяг кредитів на нерухомість, виданих населенню, за 12 місяців станом на 01.11.13 склав 2.753 млрд гривень. При цьому Державна іпотечна установа (ДІУ) в 2013 році направила на розвиток ринку іпотечного кредитування майже 740 млн грн., що складає більше чверті від загального обсягу кредитів на нерухомість.

«Обсяг іпотечних кредитів, у порівнянні з аналогічним попереднім періодом, збільшився на 229 млн гривень. Важливу роль у зростанні обсягів іпотечного кредитування грає програма рефінансування ДІУ, оскільки ставка за такою програмою значно нижче, і складає всього 18,5 % річних у гривні, терміни вище – до 30 років », – зазначає Сергій Писаренко, начальник управління роздрібного та малого бізнесу АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК ».

«Банк вже багато років плідно співпрацює з ДІУ, надаючи клієнтам можливість отримати вигідну іпотечну позику. І за підсумками січня 2014 ІНДУСТРІАЛБАНК увійшов до п’ятірки кращих банків – партнерів ДІУ за кількістю рефінансованих іпотечних кредитів в рамках спільної програми», – додає банкір.

Джерело: ua-ekonomist.com